DOBRÝ FESTIVAL

2. - 3. júl 2011, Prešov - prírodné kúpalisko Delňa


Hudobne farebný festival v najväčšom meste Prešovského kraja si pre vás aj tento rok pripravil množstvo dobrej muziky, umenia, športu, zábavy, jedla a pitia. Už po štvrtý krát sa otvára príjemný areál prírodného kúpaliska Delňa v Prešove. Filozofiou Dobrého festivalu je ponúknuť na jednom mieste hudbu a umenie rôznych žánrov, rozšíriť obzory svojim návštevníkom skvelými divadelnými predstaveniami, zaujať už tradičnou prehliadkou veľkého množstva bojových umení, predstaviť mladé nádejné kapely nielen z okolia, ale aj z celého Slovenska a zanechať u každého v srdci krásnu spomienku na príjemne strávený víkend.


Vstupné:

Dvojdňová permanentka: 19,- Eur


Program
Účinkujú:

SKUNK ANANSIE, Alkehol, IMT Smile, Gladiator, Horkýže slíže, Helenine oči, Chikilikitua, Nocadeň, Komajota, Katka Knechtová, Zoči voči, Horská chata, Róbert Mikla a Projekt a další.

Športové kluby:

Yawara - ju - jitsu, Capoeira Oxumare, Keido Kenshinkan Gojuryu Karatedo, Nord Shaolin Kung-fu, Aikido klub Cassovia, Capoeira de Mandinga Prešov, Oddiel Judo TJ Slávie PU Prešov, Universal Šport Klub Judo Prešov, Taekwon-do Ge-baek Prešov, Mai Gei Wong Wing Chun Slovensko, Aikido Red Dragon Strážske, ZUMBA s Luciou, Brušné tance MYIA SABAH, Relaxačné cvičenia MONADA + SULES a PUPO...