Orange Joj Music Summer Orava,

19. - 20. augut 2011, Orava


“S Orangeom to najlepšie z hudby a televízie JOJ“ je slogan, ktorým agentúra HIT Production, televízia JOJ a generálny partner Orange Slovensko pozývajú všetkých priaznivcov dobrej hudby a skvelej zábavy na sériu letných hudobných festivalov.

Letné hudobné festivaly na Domaši, Ružinej, Duchonke a Orave patria už niekoľko rokov medzi najobľúbenejšie letné hudobné podujatia.


Program
Osvedčená festivalová dramaturgia už tradične spája to najlepšie zo slovenskej a českej populárnej hudby na čele so skupinami IMT Smile, Desmod, Gladiator, Hex, Hudba z Marsu, Helenine oči, Billy Barman, Hafner, Puding pani Elvisovej, A.M.O. Banana Band, Nocadeň a Get Explode. Spoločné vystúpenie i choreografiu avizujú Horkýže Slíže a Polemic, svojich fanúšikov potešia aj „pokrvní bratia“ Slížov – českí bombardéri Divokej Bill. Z nových tvárí, ktoré zaznamenali úspech v ankete Slávik 2010, vystúpi skokan roka - skupina Good Fancy a objav roka Ján Mitaľ so skupinou Gionno . Predstavia sa aj Mako!Mako! a Silvayovci, ktorí zaujali aj divákov televíznej show Česko Slovensko má talent. Chýbať nebude ani úradujúca zlatá slávica Zuzana Smatanová či žijúca legenda Richard Müller.