CIBULA FEST 2011

15. - 17. júl 2011, letisko Holíč


CIBULA FEST s termínom 15.-16. Júla vstupuje do tretieho ročníka opäť ráznejším krokom a je v pätách popredným slovenským festivalom. Tento ročník z hľadiska rozsiahlych sprievodných programov, dvoch veľkých scén ako i oficiálneho medzinárodného motorkárskeho zrazu, ktorý je súčasťou Cibula Festu, sa presúva na Holíčske letisko.


Program


Piatok 15.7. Hlavný stage :
DAVID DEYL, MIRO ŠMAJDA, LEONA ŠENKOVÁ, ČECHOMOR, HOLKI, PICTURE of the Day, HRANA.
Sobota 16.7. Hlavný stage :
VÁCLAV NECKÁŘ a BACILY, JIŘÍ ZMOŽEK, KRISTÍNA, BUTY, METROPOLIS, REACH, ALEŠ BRICHTA , HORKÝŽE SLÍŽE,
Piatok – Sobota Moto Zona rock stage
(kompletný program v štýle motorkárskeho zrazu)
ATMOSFERIC, stoiČOstoi, FLUEN Z, GRANÁT, FICTIVE MERRY, GOLDEN VEIN, PELL MELL 59, ENERGIA, THE PARANOID, RYBIČKY 48, MORČATA NA ÚTEKU, AC/DC revival, METALICA revival, KABÁT revival.

Moderátori : ANDREJ BIČAN, PETR INDRA, LUKÁŠ MAKOVEC,
Disco stage : DJ MILAN LIESKOVSKÝ , DJ MATHIU MARTANY

SPRIEVODNÉ PROGRAMY : Vyhliadkové lety balónom, jazda na koňoch pre verejnosť, ukážka jazdeckých disciplín, drezúra, parkúrové skákanie, dostihy, vodný futbal, ohňová show, kaskadéri, exhibícia profesionálov v boxe a bojových umeniach, zraz auto-moto veteránov, finalisti z československej talent mánie a iné atrakcie.

DETSKÝ RAJ : Detské hudobné skupiny a súbory, skákacie hrady, trampolíny, kolotoče, detské súťaže, II.Ročník vzdušného mostu priateľstva detí, Pokus o prekonanie slovenského rekordu v preťahovaní sa lanom, ktorý bol na Cibulafeste 2010 vytvorený, spolupráca so ZŠ a CVČ v Holíči a ZŠ v Hodoníne.

MEGA KÁSTING - ZÁHORÁCKY TALENT – 18.6. 2011, Skalica – Františkánska záhrada od 11.00 hod. Porota : Peter Batthyány alias teta Márgit, Franta Uher, Pavol Nemec Lelín. Moderátor : Andrej Bičan
Z
ÁHORÁCKY TALENT - Finále 16.7. 2011 od 13.00 hod. hlavné pódium


zdroj: cibulafest.sk