Open Summer Festival

1. - 2. júl 2011, Malacky


Nevieš kde začať leto? No predsa na Kamennom Mlyne! Už 1, júla tu štartuje ten najväčší tanečný festival na Záhorí. Dva dni plné tej najlepšej zábavy, športových atrakcií a kúpania sa. Europa 2 Stage ti prinesie dve noci plné tanečnej eufórie o ktorú sa postarajú dj´s Pico, Stame, Hajtkovič, Kappa, Lukas.O, Miss Rodez, Balino a Arti. Neváhaj ani sekundu a rezervuj si lístky už dnes cez ticketportál a všetky novinky sleduj na facebooku a na svojom obľúbenom partywebe. Open Summer Festival 2011 1, - 2, júla 2011 na Kamennom Mlyne pri Malackách. Naštartuj leto naplno!


Program


OPEN SUMMER FESTIVAL – KAMENNÝ MLYN (pri Malackáh) ... 1.-2. Júla 2011 (Piatok - Sobota)...

Dvojdňový festival plný tanečnej hudby, sprievodných atrakcií a nespútanej zábavy. Celý víkend v opojení tanca a príjemnej atmosféry.

EUROPA 2 BIG STAGE a Dj´s Pico, Stame, Hajtkovič ,Lukas.O, Balino, Kappa, Arti & Miss Rodez. K nemu veľká svetelná a laserová show, mega bublifuk a kopec prekvapení. Príď aj ty naštartovať leto naplno! Čaká ťa Zumba maratón a sobotný budíček so Zumbou, súťaže pre deti aj dospelých, vodný futbal, lezecká stena, športový park atd.

Vstupné

Vstupné je na jeden deň 6 euro, na dva dni 8 eur a poplatok za stanové mestečko je iba 1 euro (stanuješ v priestore festivalu, celodenne zabezpečenom profesionálnou sbs). Navyše máme špeciálny bonus pre všetkých 18. Za cenu 50 eur dostanete V.I.P. vstup s all inclussive + live strip show.

Nebude chýbať kompletný gastro servis a všetky hygienické zariadenia. Neváhajte teda ani chvíľu a už teraz si rezervujte tento víkend na ten najlepší festival na Záhorí a privítaj leto tak, ako sa patrí.