StreetFest 

16. júl 2011, Malacky

16.7.2011, Zámocký park, leto, slnko, prázdniny, pohoda a k tomu samozrejme nemôže chýbať StreetFest, ktorý neodmysliteľne k letu v Malackách patrí. Premiešali sa termíny slovenských letných festivalov a zmenil sa aj termín malackého hudobno športového podujatia. Týždeň po Pohode je ideálnym termínom a organizátori prisľúbili, že tento termín sa už meniť nebude.

Minuloročný StreetFest 2010 sa konal jeden deň, prišlo veľa ľudí, zábava bola výborná a atmosféra vynikajúca. Tento rok bude festival opäť jednodňovým, ale organizátori pripravili zaujimavé novinky. Cez deň bude prebiehať opäť streetbalový turnaj, ktorý sa po rokoch vráti do starých kolají a po troch rokoch nebude súčasťou Streetball tour. Streetballový turnaj bude opäť pre všetky kategórie - nebude chýbať kategória pre neregistrovaných basketbalistov, ktorá sa v minulosti tešila veľkej popularite.

Pre športovcov a pre návštevníkov festivalu bude pripravená oddychová zóna, kde sa budú podávať exotické miešané nápoje. V blízkosti oddychovej zóny bude detské mestečko s atrakciami a nafukovadlami pre najmenších účastníkov festivalu.

Detičky budú mať samozrejme vstup na podujatie zdarma, pripravená bude opäť aj rodinná vstupenka. Vystúpenia hudobných skupín a interpretov začnú už o 15 hod. a Malačania sa môžu tešiť na vynikajúce obsadenie.

Predstaví sa 9 interpretov, nebude chýbať rock, pop, ska, reagge, rock’n‘roll, r’n‘b a taktiež nebude chýbať ani hip hop. Vystúpia dve zlaté slavice, dvojnasobní víťazi svetového Beatlefestu v New Yorku, tri ska kapelky, najpredávanejší slovenský interpret, jedna česká kapela a chýbať nesmie ani najtradičnejší účastník Streetfestu. Na svoje si prídu všetky vekové kategórie a každý kto chce si svojho oblúbenca nájde.


Program:

Predbežný zoznam potvrdených účastníkov:

JANA KIRSCHNER
HEX
RYTMUS & TINA
TLESKAČ (ČR)
BACKWARDS
CHIKI LIKI TU-A
POLEMIC


Vstupné:

 Od marca začal predpredaj prvých tristo akciových vstupeniek. Cena jednej vstupenky je 7 € a dajú sa kúpiť len do 31. marca 2011 v Caffe 23.

 


zdroj: streetfest.sk